Szczepienia przeciwko grypie 

Zapraszamy do wykonania szczepień przeciwko grypie. Cena szczepionki 35 zł. 

Bezpłatne szczepienia p/pneumokokom!!!

Informujemy o możliwości wykonania bezpłatnych szczepień ochronnych p/pneumokokom u dzieci urodzonych w latach 2013-2016. Szczegóły w Poradni Lekarza Rodzinnego oraz na stronie Ministerstwa Zdrowia:

http://www.mz.gov.pl/aktualnosci/szczepienia-dzieci-z-rocznikow-2013-2016-przeciwko-pneumokokom-komunikat-do-rodzicow-i-opiekunow/


Dermapen

Zapraszamy do zapoznania się z nowością w naszym Centrum – urządzeniem Dermapen, stosowanym do zabiegów medycyny estetycznej. Główne wskazania to fotoodmładzanie, blizny potrądzikowe, rozstępy, płytkie zmarszczki. Szczegóły po kliknięciu w link: http://medi-kol.pl/medycyna-estetyczna/dermapen/

Polecamy! 🙂


Szczepienia przeciwko grypie 

Zapraszamy do wykonania szczepień przeciwko grypie. Szczepienia są zalecane dla wszystkich, a szczególnie – dla kobiet w ciąży, dzieci oraz młodzież, osoby z otyłością, pacjenci z chorobami przewlekłymi, pacjenci palący tytoń.

W tym roku posiadamy  czteroskładnikową szczepionkę aktywną wobec czterech szczepów grypy – A/H1N1, A/H2N3, B/Yamagata, B/Victoria

Cena szczepionki – 35 zł. 

Zapraszamy!


Poradnia urologiczna

Z radością informujemy, że od 26 września 2017 otwieramy Poradnię Okulistyczną. Przyjmować będzie Pan doktor Maciej Woźniak, który na co dzień pracuje w Oddziale Urologicznym Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała S. Wyszyńskiego w Łomży

Zachęcamy do rejestracji!


Narodowy Program Zwalczania Chorób Nowotworowych

Informujemy, że nasza Poradnia Medycyny Rodzinnej bierze udział w Programie Zwalczania Chorób Nowotworowych, organizowanym przez Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie.

Program skierowany jest do osób pomiędzy 50 a 70 rokiem życia, które palą min. 1 paczkę papierosów dziennie przez okres 20 lat.

Badanie polega na wykonaniu niskodawkowej tomografii komputerowej klatki piersiowej. Badania wykonują ośrodki w Białymstoku, Ostrołęce oraz w Hajnówce. Skierowanie otrzymać można od lekarza rodzinnego. Dla badań z Programu nie obowiązują limity oraz kolejki zapisów NFZ!!!

Zapraszamy!


Poradnia okulistyczna

Z radością informujemy, że od 23 czerwca 2017 otwieramy Poradnię Okulistyczną. Przyjmować będzie Pani Doktor Ewa Wasiluk, która na co dzień pracuje w Klinice Okulistyki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Zachęcamy do rejestracji!


Poradnia Medycyny Rodzinnej

Wciąż trwają zapisy do Poradni Medycyny Rodzinnej! Przyjmuje dr Jolanta Rusiłowicz (specjalista pediatrii, specjalista endokrynologii) oraz dr Adam Boruch (rez. medycyny rodzinnej).

Wizyty w Poradni Rodzinnejbezpłatne – w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Jak zostać naszym pacjentem?


Fizjoterapia, osteopatia

Z radością informujemy o nawiązaniu współpracy z Panem Magistrem Łukaszem Kowalczykiem – fizjoterapeutą, osteopatą. Pan Łukasz jest cenionym i uznanym fachowcem. Zajmuje się m.in. terapią dolegliwości bólowych narządu ruchu, terapią manualną, terapią integracji sensorycznej.

Szczegóły na stronie internetowej:

http://fizjomedicalkolno.wixsite.com/reha/o-mnie

Zapraszamy!


Kinesiotaping – taśmy medyczne

Proponujemy Państwu nowość w naszym Centrum Medycznym – plastry Kinesiotape. Są to specjalne taśmy medyczne, stosowane bardzo powszechnie np. w medycynie sportowej. Działają one w zależności od metody aplikacji – przeciwbólowo, korekcyjnie, przeciwobrzękowo.

Koszt kompleksowej aplikacji – 20 zł.

Szczegóły w zakładce poniżej.

Kinesiotaping


Poradnia Medycyny Pracy

Przypominamy o możliwości wykonania w naszym Centrum Medycznym: – badań medycyny pracy wraz z wszelkimi konsultacjami specjalistycznymi – badań kwalifikacyjnych do prób sprawnościowych, wysiłkowych dla służb mundurowych – badań kwalifikacyjnych dla kierowców wszystkich kategorii – zaświadczenie sanitarno-epidemiologiczne – badań z zakresu medycyny sportowej Badania przeprowadza dr Abdulwahab Al-Murtatha

 Cennik


Nowe poradnie! 🙂

Informujemy o otwarciu kolejnych poradni specjalistycznych:

– Neurologia dziecięca – dr. n. med. Joanna Dąbrowska – specjalista pediatrii oraz neurologii dziecięcej. Pani Doktor jest starszym asystentem w Klinice Neurologii i Rehabilitacji Dzieci w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.

– Kardiologia dziecięca – dr. n. med. Marcin Baran- specjalista pediatrii. Pan Doktor jest  asystentem w Klinice Pediatrii, Endokrynologii, Diabetologii z Pododdziałem Kardiologii w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.

– Immunologia dziecięca, pediatria metaboliczna – dr hab. n. med. Bożena Mikołuć- specjalista pediatrii, immunologii klinicznej, pediatrii metabolicznej. Pani Doktor jest konsultantem wojewódzkim w dziedzinie immunologii klinicznej oraz adiunktem w KlinicePediatrii, Reumatologii, Immunologii i Chorób Metabolicznych Kości w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.

Zachęcamy do telefonicznej rejestracji.

Sprawdź aktualne terminy


Bezpłatne badania słuchu

Zapraszamy w każdą środę od godz. 10.00 na bezpłatne badania słuchu.

Szczegóły w rejestracji: tel. (86) 262 33 33 Zapraszamy 🙂


Informacja dla Pacjentek naszej Poradni Rodzinnej:

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji położnej – Pani Joanny Parda. Szczególnie zapraszamy „nowo upieczonych” rodziców oraz mamy, spodziewające się narodzin dziecka. Bezpłatny kontakt z położną może rozwiać wiele wątpliwości, a czasami uzyskać kilka bardzo cennych rad, które pozwolą właściwie opiekować się nowo narodzonym dzieckiem. Pani Joasia chętnie odpowie na każde nawet najprostsze pytania dotyczące pielęgnacji, higieny i karmienia noworodka, oraz wiele innych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub bezpośrednio do naszej placówki. 

Darmowe badania dla naszych pacjentów

Serdecznie zapraszamy naszych pacjentów z roczników:

1982, 1977, 1972, 1967, 1962 do udziału w bezpłatnym programie profilaktyki chorób układu krążenia.

W ramach programu – oznaczenie poziomu glukozy, cholesterolu wraz z jego frakcjami, pomiar BMI, pomiar ciśnienia tętniczego, porada dietetyczna. Zapraszamy również wszystkich palaczy tytoniu w celu zasięgnięcia profesjonalnej porady antynikotynowej oraz wykonania bezpłatnego badania spirometrycznego, oceniającego pojemność płuc.

Bezpłatna profilaktyka gruźlicy

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego programu profilaktyki gruźlicy. Program kierowany jest do osób cierpiących na choroby przewlekłe, osób bezrobotnych, obciążonych problemem alkoholowym, narkomanią.

Badanie polega na wypełnieniu wraz z Pielęgniarką ankiety. W zależności od jej wyniku pacjent zostaje skierowany na dodatkowe badania.


Wykonanie strony AAOO.pl - strony internetowe - https://www.aaoo.pl