POWOLI WRACAMY!!

W Chcielibyśmy serdecznie poinfomorwać, że nasza przychodnia wraca w większości zostaje przywrócona do czasu z przed pandemii.

Znów można korzystać z wizyt specjalistycznych, we wszystkich dostępnych specjalizacjach. Rejestracja pod numerem 86 262 33 33 oraz 883 023 333.

Przywrócone zostają również szczepienia oraz w szerszym zakresie poradnia medycyny rodzinnej. Wraca możliwość wypełnienia deklaracji do lekarza rodzinnego.

Prosimy również o zachowanie rozsądku i rozwagi. W przypadku objaw wirusowych i innych dolegliwościach w pierwszej kolejności nalegamy na kontakt telefoniczny.

Zapraszamy!

DODATKOWY NUMER TELEFONU DO REJESTRACJI

883 023 333

UWAGA!!!

W związku z rozszerzającą się falą zachorowań na grypę i koronowirusa wprowadzamy poniższe procedury. Wprowadziliśmy dodatkowy numer telefonu do kontaktu 883023333

 

Szczepienia przeciwko grypie 

Zapraszamy do wykonania szczepień przeciwko grypie. Cena szczepionki 35 zł. 

Bezpłatne szczepienia p/pneumokokom!!!

Informujemy o możliwości wykonania bezpłatnych szczepień ochronnych p/pneumokokom u dzieci urodzonych w latach
2013-2016.
Szczegóły w Poradni Lekarza Rodzinnego oraz na stronie Ministerstwa Zdrowia:

http://www.mz.gov.pl/aktualnosci/szczepienia-dzieci-z-rocznikow-2013-2016-przeciwko-pneumokokom-komunikat-do-rodzicow-i-opiekunow/


 

Dermapen

Zapraszamy do zapoznania się z nowością w naszym Centrum – urządzeniem Dermapen, stosowanym do zabiegów medycyny estetycznej. Główne wskazania to fotoodmładzanie, blizny potrądzikowe, rozstępy, płytkie zmarszczki. Szczegóły po kliknięciu w link:
http://medi-kol.pl/medycyna-estetyczna/dermapen/

Polecamy! 🙂


 

Szczepienia przeciwko grypie 

Zapraszamy do wykonania szczepień przeciwko grypie. Szczepienia są zalecane dla wszystkich, a szczególnie – dla kobiet w ciąży, dzieci oraz młodzież, osoby z otyłością, pacjenci z chorobami przewlekłymi, pacjenci palący tytoń.

W tym roku posiadamy  czteroskładnikową szczepionkę aktywną wobec czterech szczepów grypy – A/H1N1, A/H2N3, B/Yamagata, B/Victoria

Cena szczepionki – 35 zł. 

Zapraszamy!


 

Poradnia urologiczna

Z radością informujemy, że od 26 września 2017 otwieramy Poradnię Okulistyczną. Przyjmować będzie Pan doktor Maciej Woźniak, który na co dzień pracuje w Oddziale Urologicznym Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała S. Wyszyńskiego w Łomży

 

Zachęcamy do rejestracji!


 

Narodowy Program Zwalczania Chorób Nowotworowych

Informujemy, że nasza Poradnia Medycyny Rodzinnej bierze udział w Programie Zwalczania Chorób Nowotworowych, organizowanym przez Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie.

Program skierowany jest do osób pomiędzy 50 a 70 rokiem życia, które palą min. 1 paczkę papierosów dziennie przez okres 20 lat.

Badanie polega na wykonaniu niskodawkowej tomografii komputerowej klatki piersiowej. Badania wykonują ośrodki w Białymstoku, Ostrołęce oraz w Hajnówce. Skierowanie otrzymać można od lekarza rodzinnego. Dla badań z Programu nie obowiązują limity oraz kolejki zapisów NFZ!!!

Zapraszamy!


 

Poradnia okulistyczna

Z radością informujemy, że od 23 czerwca 2017 otwieramy Poradnię Okulistyczną. Przyjmować będzie Pani Doktor Ewa Wasiluk, która na co dzień pracuje w Klinice Okulistyki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Zachęcamy do rejestracji!


 

Poradnia Medycyny Rodzinnej

Wciąż trwają zapisy do Poradni Medycyny Rodzinnej!
Przyjmuje dr Jolanta Rusiłowicz (specjalista pediatrii, specjalista endokrynologii) oraz dr Adam Boruch (rez. medycyny rodzinnej).

Wizyty w Poradni Rodzinnejbezpłatne – w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Jak zostać naszym pacjentem?


 

 

Fizjoterapia, osteopatia

Z radością informujemy o nawiązaniu współpracy z Panem Magistrem Łukaszem Kowalczykiem – fizjoterapeutą, osteopatą. Pan Łukasz jest cenionym i uznanym fachowcem. Zajmuje się m.in. terapią dolegliwości bólowych narządu ruchu, terapią manualną, terapią integracji sensorycznej.

Szczegóły na stronie internetowej:

http://fizjomedicalkolno.wixsite.com/reha/o-mnie

Zapraszamy!


 

Kinesiotaping – taśmy medyczne

Proponujemy Państwu nowość w naszym Centrum Medycznym – plastry Kinesiotape.
Są to specjalne taśmy medyczne, stosowane bardzo powszechnie np. w medycynie sportowej.
Działają one w zależności od metody aplikacji – przeciwbólowo, korekcyjnie, przeciwobrzękowo.

Koszt kompleksowej aplikacji – 20 zł.

Szczegóły w zakładce poniżej.

Kinesiotaping


 

Poradnia Medycyny Pracy

Przypominamy o możliwości wykonania w naszym Centrum Medycznym:
– badań medycyny pracy wraz z wszelkimi konsultacjami specjalistycznymi
– badań kwalifikacyjnych do prób sprawnościowych, wysiłkowych dla służb mundurowych
– badań kwalifikacyjnych dla kierowców wszystkich kategorii
– zaświadczenie sanitarno-epidemiologiczne
– badań z zakresu medycyny sportowej
Badania przeprowadza dr Abdulwahab Al-Murtatha

 Cennik


 

Nowe poradnie! 🙂

Informujemy o otwarciu kolejnych poradni specjalistycznych:

– Neurologia dziecięca –
dr. n. med. Joanna Dąbrowska – specjalista pediatrii oraz neurologii dziecięcej. Pani Doktor jest starszym asystentem w Klinice Neurologii i Rehabilitacji Dzieci w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.

– Kardiologia dziecięca –
dr. n. med. Marcin Baran- specjalista pediatrii. Pan Doktor jest  asystentem w Klinice Pediatrii, Endokrynologii, Diabetologii z Pododdziałem Kardiologii w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.

– Immunologia dziecięca, pediatria metaboliczna –
dr hab. n. med. Bożena Mikołuć- specjalista pediatrii, immunologii klinicznej, pediatrii metabolicznej. Pani Doktor jest konsultantem wojewódzkim w dziedzinie immunologii klinicznej oraz adiunktem w KlinicePediatrii, Reumatologii, Immunologii i Chorób Metabolicznych Kości w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.

Zachęcamy do telefonicznej rejestracji.

Sprawdź aktualne terminy


 

Bezpłatne badania słuchu

Zapraszamy w każdą środę od godz. 10.00 na bezpłatne badania słuchu.

Szczegóły w rejestracji: tel. (86) 262 33 33
Zapraszamy 🙂


 

Informacja dla Pacjentek naszej Poradni Rodzinnej:

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji położnej – Pani Joanny Parda. Szczególnie zapraszamy „nowo upieczonych” rodziców oraz mamy, spodziewające się narodzin dziecka.
Bezpłatny kontakt z położną może rozwiać wiele wątpliwości, a czasami uzyskać kilka bardzo cennych rad, które pozwolą właściwie opiekować się nowo narodzonym dzieckiem. Pani Joasia chętnie odpowie na każde nawet najprostsze pytania dotyczące pielęgnacji, higieny i karmienia noworodka, oraz wiele innych.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub bezpośrednio do naszej placówki. 

Darmowe badania dla naszych pacjentów

Serdecznie zapraszamy naszych pacjentów z roczników:

1982, 1977, 1972, 1967, 1962 do udziału w bezpłatnym programie profilaktyki chorób układu krążenia.

W ramach programu – oznaczenie poziomu glukozy, cholesterolu wraz z jego frakcjami, pomiar BMI, pomiar ciśnienia tętniczego, porada dietetyczna.

Zapraszamy również wszystkich palaczy tytoniu w celu zasięgnięcia profesjonalnej porady antynikotynowej oraz wykonania bezpłatnego badania spirometrycznego, oceniającego pojemność płuc.


Bezpłatna profilaktyka gruźlicy

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego programu profilaktyki gruźlicy. Program kierowany jest do osób cierpiących na choroby przewlekłe, osób bezrobotnych, obciążonych problemem alkoholowym, narkomanią.

Badanie polega na wypełnieniu wraz z Pielęgniarką ankiety. W zależności od jej wyniku pacjent zostaje skierowany na dodatkowe badania.


 

Wykonanie strony AAOO.pl - strony internetowe - https://www.aaoo.pl